Harmonogram konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” – edycja VII – rok szkolny 2016/2017

„Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” – edycja VII – rok szkolny 2016/2017

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” we współpracy ze Spółką Eko Dolina od lutego br. rozpoczyna VII edycję konkursu pt. „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” dot. zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z placówek oświatowych z terenu działalności Związku. Poniżej zamieszczamy terminy zbiórek oraz listę placówek, które zakwalifikowały się do konkursu w  bieżącym roku szkolnym:

 

Harmonogram zbiórki elektroodpadów w ramach konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” r.szk.2016/2017
lp mc data placówka adres miasto koordynator
1 Luty 03.02 pt Gimnazjum w Kosakowie ul. Żeromskiego 11 Kosakowo Anna Gerber
2 08.02 śr Prywatna Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Redzie ul. Norwida 59 Reda Anna Gerber
3 10.02 pt Zespół Szkół nr 10 Ul. Staffa 10 Gdynia Teresa Lechmann Małgorzata Czyż
4 13.02 pn Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie ul. Sobieskiego 279 Wejherowo Marzena Kuczkowska
5 15.02 śr Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38 Reda Beata Bogalecka
6 17.02 pt Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze ul. Szkolna 4 Góra gm. Wejherowo Ewa Szefka
7 20.02 pn Przedszkole nr 9 ul. Bp. Dominika 5 Gdynia Aneta Pasieka
8 22.02 śr Przedszkole „Pod Topolą” ul. Leśna 4 Rumia Małgorzata Latańska
9 27.02 pn Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna ul. Kujawska 8A Rumia Jolanta Staszewska
10 marzec 01.03 śr Przedszkole nr 13 Ul. Widna 15 Gdynia Dorota Langowska
11 03.03 pt Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Morska 79 Gdynia Grażyna Styba
12 06.03 pn Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” ul. Pusta 9 Gdynia Joanna Stępińska
13 08.03 śr Przedszkole nr 32 „Cisowiaczki” ul. Kcyńska 6 Gdynia Marzena Bukowska
14 10.03 pt Przedszkole nr 47 ul. Maciejewicza 9 Gdynia Kamila Pilecka
15 13.03 pn Przedszkole nr 1 (zbiórka w 2 punktach) ul. Armii Krajowej 58  filia nr1 ul. Kasprowicza 1 filia nr 2 Sopot Angelika Wołoszyk

(filia nr1)

Weronika Lezner (filia nr 2)

16 15.03 śr Gimnazjum nr 3 ul. Gospodarska 1 Gdynia Iwona Cieszewska
17 17.03 pt Gimnazjum nr 2 Ul. Wolności 25 Gdynia Małgorzata Bazylko
18 20.03 pn Przedszkole nr 30 ul. Zielona 53 Gdynia Joanna Wielgos
19 22.03 śr Zespół Szkół nr 5 ul. Orłowska 27-33 Gdynia Izabela Orłowska
20 24.03 pt Zespół Szkół nr 12 ul. Sucharskiego 10 Gdynia Elżbieta Żołnieruk
21 27.03 pn Niepubliczne Przedszkole „Ochronka” ul. Dickmana 13 Gdynia Monika Januszewska
22 29.03 śr Przedszkole nr 10 Ul. Kościuszki 31 Sopot Eliza Wrzosek
23 31.03 pt Słoneczne Przedszkole ul. Sobieskiego 340 Wejherowo Anna Paczull
24 kwiecień 03.04 pn Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 Ul. Energetyków 13 Gdynia Marzena Jaworska
25 05.04 śr Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” ul. Bosmańska 26A Gdynia Grażyna Niewęgłowska
26 07.04 pt Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Tatrzańska 40 Gdynia Agata Jendraszek
27 10.04 pn Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Wiczlińska 93 81-577 Gdynia Agnieszka Szwarc
28 12.04 śr Przedszkole nr 44 Ul. Tatarczana 4 Gdynia Beata Gawęda
29 19.04 śr Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Ul. Szkolna 1 Łebno, gm. Szemud Monika Hrycyk
30 24.04 pn Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88 Gdynia Lucyna Płuciennik
31 26.04 śr Szkoła Podstawowa nr 10 Ul. Morska 192 Gdynia Teresa Grenda
32 28.04 pt Szkoła Podstawowa nr 40 Ul. Rozewska 33 Gdynia Anna Zatwarnicka