Lider lokalnej ekologii

Tytuł „Lider Lokalnej Ekologii – 2015/2016” otrzymują:

Lp Miejscowość Nazwa placówki Adres placówki Koordynator L. dzieci w placówce Ogółem liczba punktów
1 Wejherowo Niepubliczne Przedszkole „Słoneczne Przedszkole” ul. Sobieskiego 340 Anna Paczull 100 33
2 Reda Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Zawadzkiego 12 Jolanta Brojakowska 658 33
3 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Morska 192 Teresa Grenda 466 33
4 Gdynia Przedszkole nr 13 ul. Widna 15 Dorota Langowska 156 33
5 Rumia Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Stoczniowców 6 Katarzyna Strumik–Drabińska, Halina Klaynszmit 1200 33
6 Gdynia Przedszkole nr 32 „CISOWIACZKI” ul. Kcyńska 6 Anna Zapart–Dembicka 140 33
7 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 40 ul. Rozewska 33 Anna Zatwarnicka 813 33
8 Łebno, gm. Szemud Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie ul. Szkolna 1 Monika Hrycyk 116 33
9 Gdynia Zespół Szkół nr 10 ul. Staffa 10 Małgorzata Czyż, Krystyna Ciesielska 694 33
10 Sopot Przedszkole nr 10 „Pod Wieżyczką” ul. Kościuszki 31 Janina Osińska 87 31
11 Gdynia Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” ul. Bosmańska 26 Grażyna Niewęgłowska 100 31
12 Gdynia Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” ul. Pusta 9 Joanna Stępińska 189 31
13 Gdynia Gimnazjum nr 2 ul. Wolności 25 Małgorzata Bazylko 328 31
14 Reda Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38 Beata Bogalecka 400 30
15 Gdynia Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 ul. Energetyków 13 Marzena Jaworska 71 28
16 Rumia Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna ul. Kujawska 8A Jolanta Staszewska 111 28
17 Gdynia Przedszkole nr 30 ul. Zielona 53 Anna Smalarz-Dąbkowska 120 27
18 Gdynia Przedszkole nr 28 „Niezapominajka” ul. Narcyzowa 3 Patrycja Nowocieńska 140 26
19 Gdynia Zespół Szkół nr 7 ul. Stawna 4-6 Agnieszka Borek, Małgorzata Brochocka 891 26
20 Reda Zespół Szkół nr 1 ul. Łąkowa 36/38 Grażyna Falkiewicz 479 26
21 Rumia Przedszkole Niepubliczne „Janowiaczek” ul. Pomorska 27 Dorota Kornacka 250 26
22 Gdynia Przedszkole nr 44 ul. Tatarczana 4 Beata Gawęda 204 26
23 Gdynia Zespół Szkół nr 9 ul. Chylońska 227 Ewa Mejer, Hanna Miotke 474 23
24 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 39 ul. Unruga 88 Agata Jurewicz 707 22
25 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Tatrzańska 40 Agata Jendraszek 300 22
26 Bolszewo Samorządowa Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 13 Ilona Szukieć 676 21
27 Kosakowo Gimnazjum w Kosakowie ul. Żeromskiego 11 Anna Gerber 280 20
28 Rumia Gimnazjum nr 2 ul. Świętojańska 11 Małgorzata Konieczka 340 19
29 Gdynia Przedszkole nr 23 ul. Sandomierska 3 Katarzyna Przebinda 98 19
30 Częstkowo, gm. Szemud Szkoła Podstawowa w Częstkowie ul. Szkolna 9 Katarzyna Laskowska 112 19
31 Rumia Przedszkole „Pod Topolą” ul. Leśna 4 Helena Drobińska 196 18

Zgodnie z regulaminem komisja postanowiła przyznać wyróżnienia 16 koordynatorom z 14 placówek oświatowych za największą ilość bądź za najbardziej oryginalne działania w ramach projektu. Poniżej lista nagrodzonych koordynatorów:

Lp Nazwa placówki oświatowej Koordynator akcji
1 Niepubliczne Przedszkole „Słoneczne Przedszkole” z Wejherowa Anna Paczull
2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie Jolanta Brojakowska
3 Szkoła Podstawowa nr 10 z Gdyni Teresa Grenda
4 Przedszkole nr 13 z Gdyni Dorota Langowska
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących z Rumi Katarzyna Strumnik – Drabińska
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących z Rumi Halina Klajnszmit
7 Przedszkole nr 32 „Cisowiaczki” z Gdyni Anna Zapart – Dembicka
8 Szkoła Podstawowa nr 40 z Gdyni Anna Zatwarnicka
9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Monika Hrycyk
10 Zespół Szkół nr 10 z Gdyni Małgorzata Czyż
11 Zespół Szkół nr 10 z Gdyni Krystyna Ciesielska
12 Przedszkole nr 10 „Pod Wieżyczką” z Sopotu Janina Osińska
13 Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” z Gdyni Grażyna Niewęgłowska
14 Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” z Gdyni Joanna Stępińska
15 Gimnazjum nr 2 z Gdyni Małgorzata Bazylko
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie Beata Bogalecka