MAŁE DZIECI NIE CHCĄ ŚMIECI

L.P. Nazwa placówki Adres placówki Koordynator Laureat Klasa/wiek Nagroda
1 Przedszkole Samorządowe nr 2 Im. Kubusia Puchatka Ul. Derdowskiego 1
84 – 200 Wejherowo
Katarzyna Lesnow Maja Boike 5 lat I miejsce
2 Przedszkole nr 1 Ul. Armii Krajowej 58
81 – 843 Sopot
Angelika Wołoszyk Martyna Milcarz 4 lata I miejsce
3 „Słoneczne Przedszkole” Niepubliczne Przedszkole Ul. Sobieskiego 340
84 – 200 Wejherowo
Anna Paczull Kamil Kowalik 5 lat II miejsce
4 Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” Ul. Bosmańska 26A
81 – 116 Gdynia
Grażyna Niewęgłowska Karolina Charytanowicz 5 lat III miejsce
5 „Słoneczne Przedszkole” Niepubliczne Przedszkole Ul. Sobieskiego 340
84 – 200 Wejherowo
Anna Paczull Maja Drewczyńska 3 lata wyróżnienie
6 Przedszkole Samorządowe nr 2 Im. Kubusia Puchatka Ul. Derdowskiego 1
84 – 200 Wejherowo
Katarzyna Lesnow Aleksandra Janicka 5 lat wyróżnienie
7 Przedszkole nr 18 Ul. Krawiecka 35
81 – 178 Gdynia
Elżbieta Jaworowska Amelia Fajron 5 lat wyróżnienie
8 Przedszkole nr 1 Ul. Armii Krajowej 58
81 – 843 Sopot
Angelika Wołoszyk Zofia Szymańska 5 lat wyróżnienie
9 Przedszkole nr 13 Ul. Widna 15
81 – 543 Gdynia
Dorota Langowska Maciej Bąkała 6 lat wyróżnienie
10 „Słoneczne Przedszkole” Niepubliczne Przedszkole Ul. Sobieskiego 340
84 – 200 Wejherowo
Anna Paczull Michalina Haska 5 lat wyróżnienie
11 „Słoneczne Przedszkole” Niepubliczne Przedszkole Ul. Sobieskiego 340
84 – 200 Wejherowo
Anna Paczull Tomasz Bednarski 4 lata wyróżnienie

Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasa I

L.P. Nazwa placówki Adres placówki Koordynator Laureat Klasa/wiek Nagroda
1 Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88
81 – 153 Gdynia
Lucyna Płuciennik Oliwia Czech Klasa I, 7 lat I miejsce
2 Szkoła Podstawowa nr 48
Zespół Szkół nr 15
Ul. Jowisza 60
81 – 601 Gdynia
Wioletta Głowacka Aleksandra Kozak Klasa I, 7 lat I miejsce
3 Szkoła Podstawowa nr 2 Ul. Zawadzkiego 12
84 – 240 Reda
Jolanta Brojakowska Martyna Zabiegała Klasa I, 6 lat II miejsce
4 Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Łebnie
Ul. Szkolna 1
84 – 217 Szemud
Monika Hrycyk Marika Bużan Klasa I, 7 lat III miejsce
5 Szkoła Podstawowa nr 45
ZWE nr 1
Ul. Wiczlińska 33
81 – 578 Gdynia
Joanna Maciszka/td> Andrzej Kozłowski Klasa I, 7 lat wyróżnienie
6 Szkoła Podstawowa nr 10 Ul. Morska 192
81 – 006 Gdynia
Teresa Grenda Wiktoria Górska Klasa I, 7 lat wyróżnienie
7 Szkoła Podstawowa nr 40 Ul. Rozewska 33
81 – 055 Gdynia
Katarzyna Stachowicz Nikola Buchnowska Klasa I, 6 lat wyróżnienie

Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasa II

L.P. Nazwa placówki Adres placówki Koordynator Laureat Klasa/wiek Nagroda
1 Szkoła Podstawowa nr 45
ZWE nr 1
Ul. Wiczlińska 33
81 – 578 Gdynia
Joanna Maciszka Zuzanna Wawrzyniak Klasa II, 8 lat I miejsce
2 Szkoła Podstawowa nr 6 Ul. Sienkiewicza 30
84 – 230 Rumia
Ewa Mamrot Oliwia Gazarkiewicz Klasa II, 7 lat II miejsce
3 Szkoła Podstawowa nr 2 Ul. Zawadzkiego 12
84 – 240 Reda
Jolanta Brojakowska Martyna Gawlikowska Klasa II, 8 lat III miejsce
4 Szkoła Podstawowa nr 2 Ul. Zawadzkiego 12
84 – 240 Reda
Jolanta Brojakowska Maja Olender Klasa II, 8 lat wyróżnienie
5 Szkoła Podstawowa nr 44 Ul. Sucharskiego 10
81 – 157 Gdynia
Grażyna Mossakowska Amelia Sochoń Klasa II, 7 lat wyróżnienie
6 Szkoła Podstawowa nr 34 Ul. Cylkowskiego 5
81 – 465 Gdynia
Alicja Przybyszewska Agata Pakuła Klasa II, 9 lat wyróżnienie

Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasa III

L.P. Nazwa placówki Adres placówki Koordynator Laureat Klasa/wiek Nagroda
1 Szkoła Podstawowa nr 9
ZSO
Ul. Stoczniowców 6
84 – 230 Rumia
Iwona Maćkowiak Elżbieta Sarna Klasa III, 9 lat I miejsce
2 Szkoła Podstawowa nr 10 Ul. Morska 192
81 – 006 Gdynia
Teresa Grenda Maria Fedorczyk Klasa III, 10 lat II miejsce
3 Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88
81 – 153 Gdynia
Lucyna Płuciennik Nikola Brudzyńska Klasa III, 9 lat II miejsce
4 Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88
81 – 153 Gdynia
Lucyna Płuciennik Zuzanna Okuniewska Klasa III, 9 lat III miejsce
5 Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego Ul. Jagalskiego 10
84 – 200 Wejherowo
Iwona Rolbiecka Szymon Bury Klasa III, 9 lat wyróżnienie
6 Samorządowa Szkoła Podstawowa Ul. Wejherowska 22
84 – 241 Gościcino
Zdzisława Fryca Julia Puzdrowska Klasa III, 9 lat wyróżnienie
7 Szkoła Podstawowa nr 20 Ul. Starodworcowa 36
81 – 575 Gdynia
Ewa Kuzka Lena Kaźmierska Klasa III, 10 lat wyróżnienie

Zwycięskie prace dzieci wykonane w ramach konkursu „Małe dzieci nie chcą śmieci” można obejrzeć tutaj.