Gala finałowa dot. podsumowania działań edukacyjnych prowadzonych przez Związek w roku szkolnym 2018/2019

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” z przyjemnością informuje, że uroczystość podsumowania działań edukacyjnych Związku realizowanych w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się dn. 12 czerwca 2019 r. (środa) w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni przy ul. Bema 26 w godz. 10:00 – 12:00.

Poza dyrekcją wyróżnionych placówek oświatowych, szkolnymi/przedszkolnymi koordynatorami edukacji ekologicznej oraz dziećmi i młodzieżą – laureatami z placówek oświatowych wszystkich poziomów nauczania z terenu Związku – w gali finałowej swój udział zapowiedzieli również włodarze lokalnych samorządów oraz przedstawiciele instytucji wspierających nasze działania, w tym Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Polska Spółka Gazownictwa oraz spółki komunalne EKO DOLINA, OPEC, PEWIK GDYNIA. Przewidujemy udział ok. 300 gości.

W trakcie uroczystości zostaną podsumowane działania Związku w zakresie edukacji ekologicznej i wręczone liczne nagrody, w tym honorowe wyróżnienie „Róża Ekologii 2019”. Spotkanie to będzie także doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom, uczniom oraz dzieciom za całoroczny trud włożony w działania związane z ochroną środowiska.

Serdecznie zapraszamy!

 

31 maja 2019