Harmonogram konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” – edycja VIII rok szkolny 2017/2018

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” wraz ze Spółką Eko Dolina informuje, że od 15 stycznia 2018 rozpoczyna VIII edycję konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” dot. zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z placówek oświatowych z terenu działalności Związku.

Informujemy również, że zgodnie z Uchwałą nr 871/IX/2017 Zarządu Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki” z dn. 01 grudnia 2017 wprowadzono zmianę w pkt 9 regulaminu konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” i nadano mu treść:

„9. Kategorie: konkurs prowadzony będzie w 2 kategoriach:

  • w kategorii „szkolnej” (grupowa): wygra placówka oświatowa (I, II, III miejsce), która podczas zbiórki odda największą masę ZSEE w przeliczeniu na jednego ucznia/dziecko w szkole/przedszkolu (w wyliczeniu brana jest pod uwagę łączna masa całego zebranego sprzętu przez placówkę, dzieci/uczniów, rodziców), konkurując w podkategoriach:
  • przedszkola,
  • szkoły podstawowe,
  • szkoły podstawowe z oddziałami gimnazjalnymi, szkoły ponadpodstawowe, zespoły szkół, szkoły specjalne (UWAGA! nie dopuszcza się zgłaszania indywidualnie placówek wchodzących w skład zespołu szkół).
  • w kategorii „uczniowskiej” (indywidualna): wygra uczeń/dziecko (I, II, III miejsce), które w ramach konkursu odda największą ilość ZSEE w przeliczeniu na punkty, zgodnie z obowiązującą tabelą zamieszczoną na stronie internetowej www.kzg.pl zakładka „Edukacja -> Formularze” – konkurując w podkategoriach:
  • przedszkola,
  • szkoły podstawowe,
  • oddziały gimnazjalne w szkołach podstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe”

Zgodnie ww. uchwałą wprowadzono również dodatkowy ppkt w pkt 11 i nadano mu treść:

„ 11. Zasady i tryb prowadzenia konkursu:

k) W przypadku szkoły podstawowej z oddziałem gimnazjalnym, która funkcjonuje w dwóch różnych budynkach (tu: różne adresy), samochód odbierający elektroodpady będzie podstawiony 2h pod jednym budynkiem, następnie kolejne 2h pod drugim budynkiem wskazanym przez koordynatora konkursu.”

 

Harmonogram w wersji .pdf – POBIERZ

Harmonogram zbiórki elektroodpadów w ramach konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” w roku szkolnym 2017/2018
Lp miesiąc data placówka adres miasto koordynator
1 Styczeń 15.01. pn Przedszkole nr 56 Ul. Chylońska 237 Gdynia Marzena Bukowska
2 17.01.  śr Przedszkole pod Topolą Ul. Leśna 4 Rumia Iwona Kościów
3 19.01. pt Przedszkole nr 9 Ul. Bp. Dominika 5 Gdynia Aneta Pasieka
4 22.01. pn Szkoła Podstawowa w Łebnie Ul. Szkolna 1 Łebno gm. Szemud Monika Hrycyk
5 24.01. śr Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałem gimnazjalnym (Gimnazjum nr 3) Ul. Nanicka 22 Wejherowo Agata Walczewska
6 26. 01. pt Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna Ul. Kujawska 8A Rumia Jolanta Staszewska
7 Luty 12.02. pn Przedszkole nr 2 Ul. 23 Marca 88 Sopot Weronika Lezner
8 14.02. śr Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” Ul. Pusta 9 Gdynia Joanna Stępińska
9 16.02. pt Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego Ul. Sobieskiego 279 Wejherowo Aleksandra Kotowicz
10 19.02. pn Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Ul. Łąkowa 36/38 Reda Beata Bogalecka
11 21.02. śr Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2  Ul. Staffa 10 Gdynia Teresa Lechmann, Małgorzata Czyż
12 23.02. pt Słoneczne Przedszkole  Ul. Sobieskiego 340 Wejherowo Anna Paczull
13 26.02. pn Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Ul. Obrońców Wybrzeża 1 Wejherowo Barbara Zabłońska
14 28.02. śr Przedszkole 22 Ul. Hallera 37 Gdynia Katarzyna Rutka
15 Marzec 02.03. pt Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 Ul. Morska 79 Gdynia Grażyna Styba
16 05.03. pn Przedszkole nr 13 Ul. Widna 15 Gdynia Alicja Burkiciak
17 07.03. śr Przedszkole nr 30 Ul. Zielona 53 Gdynia Joanna Wielgos
18 09.03. pt Zespół Szkolno – Przedszkolny w Koleczkowie Ul. Wejherowska 24 Koleczkowo, gm. Szemud Małgorzata Dempc
19 12.03. pn Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałem gimnazjalnym (Gimnazjum nr 5) Ul. Orłowska 27/33 Gdynia Izabela Orłowska
20 14.03. śr Przedszkole nr 32 „Cisowiaczki” Ul. Kcyńska 6 Gdynia Joanna Jankowska
21 16.03. pt Szkoła Podstawowa nr 2 Ul. Zawadzkiego 12 Reda Elżbieta Józefowicz
22 19.03. pn Przedszkole nr 36″ Złota Rybka” Ul. Okrzei 16 Gdynia Monika Januszewska
23 21.03. śr Szkoła podstawowa nr 26 z oddziałem gimnazjalnym (Gimnazjum nr 2) Ul. Wolności 25/Tatrzańska 40 Gdynia Małgorzata Bazylko, Agata Jendraszek
24 23.03. pt Przedszkole nr 1 Ul. Armii Krajowej 58,
Kasprowicza 1
Sopot Karolina Baranek
Renata Koj
25 26.03. pn Szkoła Podstawowa nr 44 z oddziałem gimnazjalnym (Gimnazjum nr 17) Ul. Sucharskiego 10 Gdynia Marzena Chrzan – Hęćka
26 28.03. śr Przedszkole nr 35 „Pod Żaglami” Ul. Płk. Dąbka 197 Gdynia Ewa Kręcioch
27 Kwiecień 04.04. śr Prywatna Szkoła Podstawowa im. T. Halika Ul. Norwida 59 Reda Dorota Korczakowska
28 06.04. pt Przedszkole nr 44 Ul. Tatarczana 4 Gdynia Beata Gawęda
29 09.04. pn Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 Ul. Wiczlińska 93 Gdynia Mariola Kosmecka,
Agnieszka Szwarc
30 11.04. śr Przedszkole 10 Ul. Kościuszki 31 Sopot Eliza Słownińska-Wrzosek
31 13.04. pt Przedszkole nr 47 Ul. Maciejewicza 9 Gdynia Kamila Łyszyk
32 16.04. pn Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” Ul. Bosmańska 26A Gdynia Grażyna Niewęgłowska
33 18.04. śr Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88 Gdynia Lucyna Płuciennik
34 20.04. pt Przedszkole nr 21 „Demptusiowo” Ul. Demptowska 42 Gdynia Mirella Formella
35 23.04. pn Szkoła Podstawowa nr 10 Ul. Morska 192 Gdynia Teresa Grenda
36 25.04. śr Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 Ul. Energetyków 13 Gdynia Marzena Jaworska
37 27.04. pt Szkoła Podstawowa nr 40 z oddziałem gimnazjalnym (Gimnazjum nr 3) Gdynia ul. Rozewska 33/ul. Gospodarska 1 Gdynia Anna Zatwarnicka, Iwona Maksimowska
30 listopada 2017