Nowa oferta edukacyjna Związku już dostępna!

Wzorem lat ubiegłych Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” opracował propozycje edukacji ekologicznej na rok szkolny 2017/2018 skierowanej do wszystkich placówek oświatowych z terenu gmin Związku, tj. Gdyni, Sopotu, Redy, Rumi, Wejherowa oraz gmin Szemud, Wejherowo, Kosakowo. W bieżącym roku szkolnym szczególną uwagę pragniemy skierować na zagadnienia związane z powietrzem i jego ochroną.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną pt. „Oferta edukacyjna – projekty aktywnej ekologii dla placówek oświatowych z terenu działania Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki” na rok szkolny 2017/2018” (pobierz), która zawiera regulaminy proponowanych warsztatów, konkursów i projektów ekologicznych. Więcej informacji znajdą Państwo także w zakładce „Edukacja.

Zachęcamy, aby proponowane przez Związek działania – w  roku szkolnym 2017/2018 oferowane Państwu już po raz dwudziesty – były dla nauczyciela nie tylko dodatkowym zadaniem, ale sposobem na realizację programu nauczania. Serdecznie zapraszamy do współpracy, wspólnej nauki i zabawy.

23 sierpnia 2017