Rozstrzygnięcie XIII edycji konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko”

Z zadowoleniem przedstawiamy Państwu wyniki kolejnej edycji zbiórki elektroodpadów, tj. konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko”.

Dzieci i młodzież biorąca w nim udział miały sposobność zastosować w praktyce wiedzę dotyczącą tej szczególnej kategorii odpadów niebezpiecznych. Wraz z rodziną i znajomymi, młodzi ludzie zadbali, by „elektrośmieci” trafiły w odpowiednie dla nich miejsce. W ramach konkursu, we współpracy ze Spółką Eko Dolina, Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” przeprowadził zbiórki w 40 placówkach oświatowych odbierając łącznie prawie 22 tony sprzętu!

Szkoły i przedszkola, które zebrały najwięcej elektroodpadów w przeliczeniu na jednego ucznia/dziecko, otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Spółkę Eko Dolina. Placówki odznaczające się wyjątkowymi wynikami zostaną także uhonorowane statuetką oraz tytułem „Szkoła/Przedszkole Ekspert EE”.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami zmagań zamieszczonymi na naszej stronie internetowej (wyniki). Szczegóły dotyczące wręczenia nagród przekażemy niebawem za pośrednictwem strony internetowej oraz poczty elektronicznej.

Laureatom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Razem chronimy środowisko! 😊

11 maja 2023