Witomiński Piknik Mundurowy na 100-lecie Gdyni

W minioną sobotę (30 maja) mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym z okazji urodzin naszego miasta, w Parku Sportowo-Rekreacyjnym Witosfera w Gdyni-Witominie. Mimo że motywem przewodnim były służby mundurowe, na pikniku nie zabrakło innych lokalnych instytucji i organizacji.

Nasze stoisku cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród dzieci, dla których przygotowaliśmy zadania dotyczące m. in. segregacji odpadów oraz atrakcyjne nagrody w postaci gier, książeczek i kolorowanek. Natomiast dorośli mieszkańcy zachwycili się naszymi bawełnianymi woreczkami na owoce i warzywa – mamy nadzieję, że dzięki nim uda się choć trochę ograniczyć zużycie foliowych woreczków jednorazowych!



Razem chronimy środowisko!

3 czerwca 2026