KONTAKT

Dział Ochrony Środowiska
Edukacja Ekologiczna

fax: 58-624-45-99 w.43

Lilianna Gołaszewska
tel. 58/624-45-99 w.39
e-mail: l.golaszewska@kzg.pl

Katarzyna Kwiatkowska
tel. 58/624-45-99 w.45
e-mail: k.kwiatkowska@kzg.pl

Edycja VII – 2015/2016

Potwierdzeniem  zadań przeprowadzonych w ramach projektu Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016 było przygotowanie przez szkolnych/przedszkolnych koordynatorów projektu sprawozdań w formie prezentacji. Prezentacje podlegały szczegółowej ocenie przez komisję i na jej podstawie wyłonieni zostali laureaci oraz wyróżnieni koordynatorzy. Poniżej przedstawiamy Państwu sprawozdania-prezentacje wykonane przez laureatów VII edycji projektu:

przedszkole_nr28_gdynia Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016  przedszkole_nr30_gdynia Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016   przedszkole_nr44_gdynia Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016   przedszkole_nr46_gdynia Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016

przedszkole_pod_topola_rumia Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016   sloneczne_przedszkole_wejherowo Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016   sp_lebno Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016   sp_nr2_reda Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016

sp_nr10_gdynia   sp_nr26_gdynia   sp_nr39_gdynia   sp_nr40_gdynia

ssp_w_bolszewie   zs_nr1_reda   zs_nr7_gdynia   zs_nr9_gdynia

zs_nr10_gdynia   zso_rumia   zsp_reda   gimnazjum_nr2_gdynia

gimnazjum_w_kosakowie   laureaciLLE20152016   osw_nr2_gdynia   pesp_rumia

przedszkole_janowiaczek_rumia   przedszkole_nr10_sopot   przedszkole_nr11_gdynia   przedszkole_nr13_gdynia

 

Zgodnie z regulaminem komisja postanowiła przyznać wyróżnienia 16 koordynatorom 14 placówek oświatowych za największą ilość bądź za najbardziej oryginalne działania w ramach projektu  Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016 . Poniżej lista nagrodzonych koordynatorów:
Lp Nazwa placówki oświatowej Koordynator akcji
1 Niepubliczne Przedszkole „Słoneczne Przedszkole” z Wejherowa Anna Paczull
2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie Jolanta Brojakowska
3 Szkoła Podstawowa nr 10 z Gdyni Teresa Grenda
4 Przedszkole nr 13 z Gdyni Dorota Langowska
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących z Rumi Katarzyna Strumnik – Drabińska
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących z Rumi Halina Klajnszmit
7 Przedszkole nr 32 „Cisowiaczki” z Gdyni Anna Zapart – Dembicka
8 Szkoła Podstawowa nr 40 z Gdyni Anna Zatwarnicka
9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Monika Hrycyk
10 Zespół Szkół nr 10 z Gdyni Małgorzata Czyż
11 Zespół Szkół nr 10 z Gdyni Krystyna Ciesielska
12 Przedszkole nr 10 „Pod Wieżyczką” z Sopotu Janina Osińska
13 Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” z Gdyni Grażyna Niewęgłowska
14 Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” z Gdyni Joanna Stępińska
15 Gimnazjum nr 2 z Gdyni Małgorzata Bazylko
16 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie Beata Bogalecka