KONTAKT

Dział Ochrony Środowiska
Edukacja Ekologiczna

fax: 58-624-45-99 w.43

Anna Selwent
tel. 58/624-45-99 w.39 lub 45
e-mail: a.selwent@kzg.pl

Ekspert EE VII – 2016/2017 – Harmonogram

Edycja VII – rok szkolny 2016/2017

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” we współpracy ze Spółką Eko Dolina od lutego br. rozpoczyna VII edycję konkursu pt. „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” dot. zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z placówek oświatowych z terenu działalności Związku. Poniżej zamieszczamy terminy zbiórek oraz listę placówek, które zakwalifikowały się do konkursu w  bieżącym roku szkolnym:

Harmonogram zbiórki elektroodpadów w ramach konkursu „Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” rok szkolny 2016/2017
lp mc data placówka adres miasto koordynator
1 Luty 03.02 pt Gimnazjum w Kosakowie ul. Żeromskiego 11 Kosakowo Anna Gerber
2 08.02 śr Prywatna Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Redzie ul. Norwida 59 Reda Anna Gerber
3 10.02 pt Zespół Szkół nr 10 Ul. Staffa 10 Gdynia Teresa Lechmann Małgorzata Czyż
4 13.02 pn Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie ul. Sobieskiego 279 Wejherowo Marzena Kuczkowska
5 15.02 śr Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38 Reda Beata Bogalecka
6 17.02 pt Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze ul. Szkolna 4 Góra gm. Wejherowo Ewa Szefka
7 20.02 pn Przedszkole nr 9 ul. Bp. Dominika 5 Gdynia Aneta Pasieka
8 22.02 śr Przedszkole „Pod Topolą” ul. Leśna 4 Rumia Małgorzata Latańska
9 24.02 pt Szkoła Podstawowa nr 17 ul. Grabowo 12 Gdynia Aleksandra Urla
10 27.02 pn Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna ul. Kujawska 8A Rumia Jolanta Staszewska
11 marzec 01.03 śr Przedszkole nr 13 Ul. Widna 15 Gdynia Dorota Langowska
12 03.03 pt Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Morska 79 Gdynia Grażyna Styba
13 06.03 pn Przedszkole nr 46 „Jaś i Małgosia” ul. Pusta 9 Gdynia Joanna Stępińska
14 08.03 śr Przedszkole nr 32 „Cisowiaczki” ul. Kcyńska 6 Gdynia Marzena Bukowska
15 10.03 pt Przedszkole nr 47 ul. Maciejewicza 9 Gdynia Kamila Pilecka
16 13.03 pn Przedszkole nr 1 (zbiórka w 2 punktach) ul. Armii Krajowej 58  filia nr1 ul. Kasprowicza 1 filia nr 2 Sopot Angelika Wołoszyk

(filia nr1)

Weronika Lezner (filia nr 2)

17 15.03 śr Gimnazjum nr 3 ul. Gospodarska 1 Gdynia Iwona Cieszewska
18 17.03 pt Gimnazjum nr 2 Ul. Wolności 25 Gdynia Małgorzata Bazylko
19 20.03 pn Przedszkole nr 30 ul. Zielona 53 Gdynia Joanna Wielgos
20 22.03 śr Zespół Szkół nr 5 ul. Orłowska 27-33 Gdynia Izabela Orłowska
21 24.03 pt Zespół Szkół nr 12 ul. Sucharskiego 10 Gdynia Elżbieta Żołnieruk
22 27.03 pn Niepubliczne Przedszkole „Ochronka” ul. Dickmana 13 Gdynia Monika Januszewska
23 29.03 śr Przedszkole nr 10 Ul. Kościuszki 31 Sopot Eliza Wrzosek
24 31.03 pt Słoneczne Przedszkole ul. Sobieskiego 340 Wejherowo Anna Paczull
25 kwiecień 03.04 pn Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 Ul. Energetyków 13 Gdynia Marzena Jaworska
26 05.04 śr Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” ul. Bosmańska 26A Gdynia Grażyna Niewęgłowska
27 07.04 pt Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Tatrzańska 40 Gdynia Agata Jendraszek
28 10.04 pn Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Wiczlińska 93 81-577 Gdynia Agnieszka Szwarc
29 12.04 śr Przedszkole nr 44 Ul. Tatarczana 4 Gdynia Beata Gawęda
30 19.04 śr Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Ul. Szkolna 1 Łebno, gm. Szemud Monika Hrycyk
31 24.04 pn Szkoła Podstawowa nr 39 Ul. Unruga 88 Gdynia Lucyna Płuciennik
32 26.04 śr Szkoła Podstawowa nr 10 Ul. Morska 192 Gdynia Teresa Grenda
33 28.04 pt Szkoła Podstawowa nr 40 Ul. Rozewska 33 Gdynia Anna Zatwarnicka