Seminarium wyjazdowe dla nauczycieli – 28.11.2023

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” po raz kolejny miał przyjemność zaprosić nauczycieli, animatorów i koordynatorów edukacji ekologicznej z terenu gmin należących do Związku na wyjątkowe spotkanie.

28.11.2023 spotkaliśmy się z przedstawicielami zgłoszonych wcześniej placówek podczas Seminarium Wyjazdowego.
Wydarzenie pn. „Świadomy Konsument” odbyło się we współpracy ze Spółką „EKO DOLINA”, która była gospodarzem seminarium. Podczas pierwszej części uczestnicy mieli okazję na własne oczy zobaczyć jak funkcjonuje zakład. Kolejny punkt wyjazdu to pokaz filmu pt. „Uwaga: Zmiana Klimatu! CZ. III. Świadomy Konsument”, która przybliżyła i poszerzyła zagadnienia poruszone w trakcie spotkania z przedstawicielami „EKO DOLINY”. Wyjazd stał się nie tylko doskonałą okazją, aby poszerzyć praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu edukacji ekologicznej, stał się inspiracją do działań na rzecz ochrony środowiska, w tym bardziej świadomych postaw konsumenckich, ale również otworzył drogę do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń między nauczycielami.


Zachęcamy do obejrzenia filmu „Uwaga: Zmiana Klimatu! CZ. III. Świadomy Konsument”

 

Więcej na temat działań podejmowanych przez gminy należące do Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki” dowiesz się z ARTYKUŁU (klik)


Razem Chronimy Środowisko

30 listopada 2023