Zyskaliśmy nowego partnera do swoich działań z zakresu edukacji ekologicznej. Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku patronem programu „Szkoła/przedszkole dla środowiska”

Szkoła/ przedszkole dla środowiska pod Patronatem CEN w Gdańsku !!!

 

Miło jest nam poinformować, iż Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”  po raz kolejny zyskał nowego partnera do swych działań z zakresu edukacji ekologicznej.

Do wspólnej realizacji programu „Szkoła/ przedszkole dla środowiska” edycja III cz.2 przyłączyło się Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku !!!

Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku posiada w swych szeregach kadrę wysoko wykwalifikowaną w zakresie współpracy z gronem pedagogicznym, doskonale znającą zarówno szczegóły związane z podstawami programowymi jak również praktyczne ich zastosowanie. CEN na bieżąco prowadzi szkolenia, seminaria, konferencje, kursy dla nauczycieli podnoszące ich kwalifikacje, znając tym samym realia w jakich funkcjonują placówki oświatowe z terenu naszych gmin.

 

Przy współpracy z CEN, Związek przygotuje wydawnictwo, które będzie dostosowane do potrzeb współczesnego grona pedagogicznego, a tym samym dzieci oraz młodzieży.

 

 

Już niedługo pierwsze efekty !!!

Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności oraz edukacja, a także do bezpośredniego kontaktu ?

 

 

Pochwalmy się programem …… [KLIKNIJ TUTAJ]

22 marca 2019