Objazdowa Zbiórka Odpadów Niebezpiecznych

W ramach zbiórki odpadów niebezpiecznych od mieszkańców odbierane są następujące rodzaje odpadów:

  • resztki farb, lakierów, klejów, środki do konserwacji i ochrony drewna,
  • rozpuszczalniki, środki czyszczące, substancje do wywabiania plam,
  • pełne aerozole, pozostałości po domowych środkach do dezynfekcji i dezynsekcji,
  • środki ochrony roślin i owadobójcze,
  • odpady zawierające rtęć, np. świetlówki (UWAGA ! tradycyjne żarówki nie są odpadem niebezpiecznym), termometry, przełączniki,
  • zużyte baterie i akumulatory,
  • zużyte kartridże i tonery,
  • przepracowane oleje, smary, środki do konserwacji metali,
  • przeterminowane lub tylko częściowo wykorzystane leki (bez opakowań handlowych i ulotek),
  • odczynniki chemiczne np. fotograficzne wraz z opakowaniami
  • oraz drobny sprzęt elektroniczny i elektryczny (nie większy niż telewizor).

Uwaga! Zebrane w domu odpady niebezpieczne należy OSOBIŚCIE dostarczyć do samochodu i przekazać obsłudze. Dokładny czas i miejsce postoju samochodu podany jest w Harmonogramie poniżej lub TUTAJ.

Wykaz punktów Objazdowej Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych

Objazdowa Zbiórka Odpadów Niebezpiecznych, organizowana przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki”, odbywa się w ośmiu gminach i miastach Związku dwa razy w roku. Odpady można nieodpłatnie oddać do specjalnie oznakowanego i wyposażonego samochodu. Daty, godziny i miejsca postoju samochodu podane są w poniżej.

Gdynia

DZIAŁKI LEŚNE, GRABÓWEK, LESZCZYNKIDaty: 26.05.2017; 24.11.2017
8:30 Zespół Szkół Specjalnych nr 17, ul. Witomińska 25/27
9:00 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Tatrzańska 40
9:40 Gdyńska Szkoła Społeczna, ul. Kapitańska 37
10:10 Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Grabowo 12
10:40 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych, ul. Sambora 48
11:10 Gimnazjum nr 4, ul. Okrzei 6
11:40 Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Ściegiennego 8
12:10 Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Morska 79 (postój z tyłu szkoły)
12:40 – 13:10 Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych, ul. Morska 77 (postój z tyłu szkoły)
CHWARZNO-WICZLINO, WITOMINO LEŚNICZÓWKA, WITOMINO RADIOSTACJADaty: 31.03.2017; 27.10.2017
8:30 Akademickie LO nr 1, ul. Narcyzowa 6
9:10 Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 1
9:50 Zespół Szkół nr 7, ul. Stawna 4/6 (parking przy basenie)
10:30 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni, ul. Strażacka 15
11:10 Zespół Szkół nr 15, ul. Jowisza 60
11:50 – 12:20 Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Wiczlińska 93
ŚRÓDMIEŚCIE, KAMIENNA GÓRA, WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANADaty: 12.05.2017; 10.11.2017
8:30 Gimnazjum nr 11, ul. Słowackiego 53 (postój od ul. Piotra Skargi)
9:00 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Krasickiego 28
9:30 III LO, ul. Legionów 27 (postój od ul. Tetmajera)
10:00 VI LO, ul. Kopernika 34
10:30 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Grottgera 19
11:00 – 11:30 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Hallera 9
11:40 Gimnazjum nr 1, ul. 10 Lutego 26 (wjazd od ul. Starowiejskiej)
12:10 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Jana z Kolna 5
12:40 – 13:10 X LO, ul. Władysława IV 58
OKSYWIE, BABIE DOŁYDaty: 18.05.2017; 30.11.2017
9:00 Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Zielona 53
9:40 Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Godebskiego 8
10:20 V LO, ul. Dickmana 14
11:00 – 11:40 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Cechowa 22 (rejon Obłuże)
POGÓRZE, OBŁUŻEDaty: 19.05.2017; 1.12.2017
9:00 Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Unruga 88
9:40 Zespół Szkół nr 12, ul. Sucharskiego 10
10:20 Zespół Szkół nr 11, ul. Porębskiego 21
11:00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Płk. Dąbka 277
11:40 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Płk. Dąbka 207
12:20 – 13:00 Zespół Szkół Katolickich Pl. Św. Andrzeja 2
ORŁOWO, MAŁY KACK, REDŁOWODaty: 1.06.2017; 14.12.2017
8:30 Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Halicka 8
9:10 Zespół Szkół nr 6, ul. Wrocławska 52
9:50 Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych, ul. Orłowska 57
10:30 IX LO, ul. Orłowska 57
11:10 Zespół Szkół nr 5, ul. Orłowska 27/33
11:50-12:30 Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Cylkowskiego 5
KARWINY, DĄBROWA, WIELKI KACKDaty: 2.06.2012; 15.12.2017
08:30 Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Starodworcowa 36
09:10 Zespół Szkół nr 10, ul. Staffa 10
09:50 Zespół Szkół nr 13, ul. Chwaszczyńska 26
10:30 Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Wiczlińska 33
11:10 – 11:50 Zespół Szkół nr 14, ul. Nagietkowa 73
CHYLONIA, CISOWA, PUSTKI CISOWSKIE-DEMPTOWODaty: 9.06.2017; 08.12.2017
8:30 Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2, ul. Energetyków 13A
9:00 Zespół Szkół Ekologiczno – Transportowych, ul. Morska 186
9:30 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Morska 192 (wjazd od ul. Lubawskiej)
10:00 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Wejherowska 55
10:30 Gimnazjum nr 3, ul. Gospodarska 1
11:00 Zespół Szkół nr 9, ul. Chylońska 227
11:30 Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Rozewska 33
12:00 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3, ul. Raduńska 21
12:30 – 13:00 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Chabrowa 43

Gmina Kosakowo

PIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 24.03.2017; 20.10.2017
9:00 – 9:40 Pogórze – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 15
9:50 – 10:30 Kosakowo – Gimnazjum , ul. Żeromskiego 11
10:40 – 11:20 Dębogórze – Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Pomorska 30
11:40 – 12:00 Mosty – Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Szkolna 16
SOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 25.03.2017; 21.10.2017
9:00 Suchy Dwór – ul. Reja/Kochanowskiego
9:30 Pogórze – ul. Słowackiego/Majakowskiego
10:00 Pogórze – ul. Modrzejewskiej
10:30 Kosakowo – ul. Nad Stawem
11:00 Dębogórze – ul. Pomorska 18 (Gminny Ośrodek Kultury)
11:30 – 12:00 Kazimierz, ul. Św. Marka 7
Daty: 1.04.2017; 28.10.2017
9:00 Pierwoszyno – ul. Kaszubska (przy boisku)
9:30 Mosty – ul. Bukowa/Wiązowa
10:00 Mosty – ul. Ogrodowa (przy sklepie)
10:30 Mechelinki – ul. Szkolna 25 (przy sklepie)
11:00 Rewa – ul. Helska
11:30 Rewa – ul. Morska/Sieciowa
12:00 – 12:30 Rewa – ul. Morska 14 (przy kotwicy)

Gmina Szemud

CZWARTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 6.04.2017; 16.11.2017
9:00 – 9:30 Łebieńska Huta – Szkoła Podstawowa, ul. Kartuska 25
9:40 – 10:10 Łebno – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1
10:30 – 11:00 Częstkowo – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 9
11:10 – 11:40 Szemud – Gimnazjum, ul. Szkolna 6
11:50 – 12:10 Jeleńska Huta – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 5
Daty: 7.04.2017; 17.11.2017
9:00 – 9:30 Koleczkowo – Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Wejherowska 24
9:40 – 10:10 Bojano – Zespół Szkół, ul. Wybickiego 38
10:20 – 10:50 Dobrzewino-Karczemki – Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Gdańska 23, Karczemki
11:00 – 11:30 Kielno – Zespół Szkół, ul. Szkolna 4 (wjazd od ul. Szkolnej)
11:40 – 12:00 Kamień – ul. Reymonta 18 (przy sklepie)

Gmina Wejherowo

PIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 17.03.2017; 22.09.2017
9:00 – 9:30 Nowy Dwór Wejherowski – Szkoła Podstawowa
9:50 – 10:20 Gowino – Szkoła Podstawowa
10:40 – 11:10 Bolszewo – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 13 (parking naprzeciwko przedszkola)
11:20 – 11:50 Orle – Szkoła Podstawowa, ul. Nadrzeczna 19
12:00 – 12:30 Góra Pomorska – Szkoła Podstawowa
12:40 – 13:10 Bolszewo – Gimnazjum, ul. Leśna 35
13:20 – 13:50 Gościcino – Szkoła Podstawowa, ul. Wejherowska 22

Reda

PIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 3.03.2017; 13.10.2017
9:00 Prywatna Szkoła, ul. Norwida 59
9:40 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zawadzkiego 12
10:20 Zespół Szkół nr 1, ul. Łąkowa 36/38
11:00 Zespół Szkół nr 2, ul. Brzozowa 30
11:40 – 12:20 Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Rekowska 36
12:40 – 13:20 Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gniewowska 33
SOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 4.03.2017; 14.10.2017
9:00 ul. Fenikowskiego 16 (parking sklepu Lidl)
9:20 ul. Szkolna 20
9:40 ul. Spokojna 31-33
10:00 ul. Jana Pawła II/Bielawy
10:20 ul. Łąkowa 29-39
10:40 ul. Kazimierska/Wiśniowa
11:00 ul. Brzozowa/Jodłowa
11:20 ul. Długa 49/Graniczna
11:40 ul. 12-go Marca/Jaśminowa
12:00 ul. 12-go Marca/Ogińskiego
12:30 ul. Buczka 29-31
13:00 – 13.20 ul. Gniewowska 14 (przy sklepie)

Rumia

RUMIA LOTNISKO, BIAŁA RZEKA, STARA RUMIA, ZAGÓRZE, SZMELTAPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 10.02.2017; 8.09.2017
9:00 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6
9:40 Gimnazjum nr 2, ul. Świętojańska 11
10:20 Salezjańskie LO, ul. Świętojańska 1 (teren szkoły, wjazd od ul. Dąbrowskiego)
11:00 LO nr 1, ul. Starowiejska 4
11:40 Gimnazjum nr 1, ul. Rodziewiczówny 10
12:25 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 6
13:10 Gimnazjum nr 4, ul. Batorego 29
13:50 – 14:10 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górnicza 19
RUMIA LOTNISKO, BIAŁA RZEKA, STARA RUMIA, ZAGÓRZE, SZMELTASOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 4.02.2017; 2.09.2017
9:30 ul. Ceynowy/Chełmońskiego
9:50 ul. Żwirki i Wigury/Reja
10:10 ul. Kościuszki/Napierskiego
10:30 ul. Kosynierów 15 (przy sklepie)
10:50 ul. Chełmińska/Akacjowa
11:10 ul. Dębogórska/Piłsudskiego
11:30 ul. Ceynowy/Saperów
11:50 ul. Towarowa/Strzelecka
12:10 ul. Kamienna/Batorego
12:30 – 12:50 ul. Włókiennicza/Górnicza
RUMIA CENTRUM, JANOWOPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 10.02.2017; 8.09.2017
9:00 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6
9:40 Gimnazjum nr 2, ul. Świętojańska 11
10:20 Salezjańskie LO, ul. Świętojańska 1
11:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Starowiejska 4
11:40 Gimnazjum nr 1, ul. Rodziewiczówny 10
12:25 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 6
13:10 Gimnazjum nr 4, ul. Batorego 29
13:50 – 14:10 Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Górnicza 19
SOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 11.02.2017; 9.09.2017
9:30 ul. Abrahama/Starowiejska
9:50 ul. Dąbrowskiego/Piłsudskiego
10:10 ul. 3 Maja/Kielecka
10:30 ul. Gdańska 6
10:50 ul. Stoczniowców 5
11:10 ul. Chylońska (przy Domu Kultury)
11:30 ul. Gdańska 41
11:50 ul. Krakowska (przy wieżowcach)
12:10 ul. Poznańska 25
12:30 ul. Wybickiego/Paderewskiego
12:50 – 13:10 ul. Mickiewicza (przy Domu Kultury)

Sopot

SOPOT GÓRNYPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 10.03.2017; 15.09.2017
8:20 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Kolberga 15
9:00 Gimnazjum nr 2, ul. Wejherowska 1
9:40 Zespół Szkół nr 3, ul. Haffnera 55
10:20 Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kościuszki 22/24 lub Zespół Szkół Handlowych, ul. Kościuszki 18/20
11:00 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Kazimierza Wielkiego 14
11:40 Zespół Szkół nr 1, ul. Książąt Pomorskich 16/18
12:20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. 3 Maja 41
13:00 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Armii Krajowej 50/54
13:40 – 14:00 LO nr 2, Al. Niepodległości 751 (wjazd od ul. Marynarzy)
SOPOT GÓRNYSOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 11.03.2017; 16.09.2017
9:00 ul. Malczewskiego/Księżycowa
9:20 ul. 23 Marca 92 (na pętli autobusowej)
9:40 ul. 23 Marca 57
10:00 ul. Mickiewicza 56
10:20 ul. Mickiewicza/Abrahama
10:40 ul. Andersa/Armii Krajowej
11:00 ul. Wybickiego/Armii Krajowej
11:20 ul. Kochanowskiego/Kasprowicza
11:40 Al. Niepodległości 694 (od strony Armii Krajowej)
12:00 Al. Niepodległości 645
12:20 – 12:40 Al. Niepodległości 855 (od strony Pokorniewskiego)
SOPOT DOLNY, KAMIENNY POTOK, BRODWINOPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 10.03.2017; 15.09.2017
8:20 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Kolberga 15
9:00 Gimnazjum nr 2, ul. Wejherowska 1
9:40 Zespół Szkół nr 3, ul. Haffnera 55
10:20 Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kościuszki 22/24 lub Zespół Szkół Handlowych, ul. Kościuszki 18/20
11:00 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Kazimierza Wielkiego 14
11:40 Zespół Szkół nr 1, ul. Książąt Pomorskich 16/18
12:20 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. 3 Maja 41
13:00 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Armii Krajowej 50/54
13:40 – 14:00 LO nr 2, Al. Niepodległości 751 (wjazd od ul. Marynarzy)
SOPOT DOLNY, KAMIENNY POTOK, BRODWINOSOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 18.03.2017; 23.09.2017
9:00 ul. Mazowiecka 35
9:20 ul. Mazowiecka (przy Spółdzielni Mieszkaniowej)
9:40 ul. Kujawska 35
10:00 ul. Małopolska/Junaków
10:20 ul. Kolberga 14
10:40 ul. Kolberga 31
11:00 ul. Cieszyńskiego 14
11:20 ul. Kraszewskiego 3
11:40 ul. Kraszewskiego 30
12:00 ul. Haffnera/Majkowskiego
12:20 ul. Sobieskiego 1
12:40 ul. 3 Maja 22-26
13:00– 13:20 ul. Polna/Architektów

Wejherowo

WEJHEROWO PÓŁNOCPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOŁACHDaty: 17.02.2017; 29.09.2017
9:00 Zespół Szkół nr 2, ul. Gdańska 30
9:40 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Os. Kaszubskie 27
10:20 Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1, ul. Obrońców Wybrzeża 1
11:00 Zespół Szkół nr 3, ul. Nanicka 22
12:00 – 12:40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, ul. Budowlanych 2
SOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 18.02.2017; 30.09.2017
9:30 ul. Broniewskiego/Graniczna
9:50 ul. Ogrody Nanickie/Kusocińskiego
10:20 ul. Kochanowskiego 8
10:40 Os. Kaszubskie 8/10
11:00 ul. Kaszubska (przy Banku)
11:20 ul. Piotra Skargi/Stefczyka
11:40 ul. Necla/Konopnickiej
12:00 – 12:20 ul. Patoka/Gdańska 60-66 (bloki)
WEJHEROWO POŁUDNIEPIĄTEK – POSTOJE PRZY SZKOLEDaty: 24.02.2017; 6.10.2017
9:00 Zespół Szkół Specjalnych, ul. Jana III Sobieskiego 279
9:40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ul. Sobieskiego 344 (postój na ul. Inwalidów Wojennych)
10:20 Szkoła Podstawowa nr 9, Os. 1000-lecia Państwa Polskiego 15
11:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Bukowa 1
11:40 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Strzelecka 9
12:20 Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych, ul. Kalwaryjska 3
13:00 – 13:20 Zespół Szkół nr 1, ul. Śmiechowska 36 (parking z tyłu szkoły)
SOBOTA – OBJAZDOWA ZBIÓRKADaty: 25.02.2017; 7.10.2017
9:30 ul. Modra/Zielna
9:50 ul. Krofeya/Kotłowskiego
10:10 Os. Przyjaźni 5
10:30 Os. 1000–lecia Państwa Polskiego (parking szkolny)
10:50 ul. Harcerska (koło Poczty)
11:10 ul. Hallera 3(parking vis a vis Filharmonii)
11:30 Os. Ściegiennego 5-8 (przy sklepie „Prosport”)
11:50 ul. Zamkowa/Osiedle Staszica
12:10 ul. Odrębna/Skibniewskiej
12:30 ul. Sikorskiego 160
12:50 ul. Sikorskiego 21
13:10 – 13:30 ul. Sikorskiego 12