Zbiórka zużytych baterii

Baterie i akumulatory różnego typu i wielkości towarzyszą nam w każdej dziedzinie naszego życia. Znajdujemy je w małych zegarkach na rękę, w dziecięcych zabawkach, telefonach komórkowych, aparatach fotograficznych, pilotach do sprzętu RTV. Często nie zdając sobie sprawy z ich szkodliwości dla środowiska, beztrosko wyrzucamy zużyte baterie do pojemników na śmieci, a są to przecież odpady niebezpieczne! Przeciętnie w jednej tonie zużytych baterii różnego typu znajduje się:

  • 270,0 kg dwutlenku manganu
  • 210,0 kg żelaza
  • 160,0 kg cynku
  • 60,0 kg grafitu
  • 35,0 kg chlorku amonu
  • 20,0 kg miedzi
  • 10,0 kg wodorotlenku potasu
  • a także po kilka kilogramów niebezpiecznych dla środowiska i zdrowia,
    pierwiastków rtęci (tlenku rtęci), niklu, litu, kadmu i ołowiu.

Te ostatnie mają szczególne silne działanie toksyczne dla organizmów żywych. W przypadku dostania się ich do organizmu, wraz ze skażoną wodą lub żywnością, mogą doprowadzać do ciężkich i przewlekłych chorób (układu pokarmowego, nerwowego, zaburzenia czynności nerek, nadciśnienia) i zmian nowotworowych. Od nas zależy czy zużyte w naszych domach baterie nie staną się źródłem naszych chorób.

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w ramach zbiórki odpadów niebezpiecznych prowadzi zbiórkę zużytych baterii:

– w placówkach handlowych

– w placówkach użyteczności publicznej

Pojemniki na zużyte baterie ustawione są w sklepach, urzędach, spółdzielniach, obiektach rekreacyjnych oraz w szkołach i przedszkolach. Zgodnie z ustawą o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1850 ze zm.) każdy sklep o powierzchni handlowej powyżej 25 m2 prowadzący sprzedaż baterii ma obowiązek przyjęcia selektywnie zebranych zużytych baterii przenośnych i zużytych akumulatorów przenośnych od użytkownika końcowego przez udostępnienie pojemnika na zużyte baterie i zużyte akumulatory, bez możliwości żądania od niego zapłaty za ich przyjęcie.

Każdy z mieszkańców może również oddać baterie do Punktu Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych oraz w trakcie Objazdowej Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych.

Poniżej wyszczególnione są placówki wyposażone w pojemniki do zbiórki baterii, w których można bezpłatnie oddać zużyte baterie:

Gdynia

GDYNIA – Babie Doły

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Zielona 53 Przedszkole Samorządowe nr 30

GDYNIA – Chwarzno-Wiczlino

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Wiczlińska 93 Przedszkole nr 53
ul. Jowisza 60 Szkoła Podstawowa nr 48
ul. Kwiatkowskiej 23 Przedszkole nr 58
ul. Merkurego 6 Przedszkole Promyczek
ul. Wiczlińska 50A Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
ul. Wiczlińska 50B Przedszkole nr 59

GDYNIA – Chylonia

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe i inne
ul. Północna 9a Pomorski Urząd Celno-Skarbowy
ul. Chylońska 58a Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Gniewska 8 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Dom Towarowy Chylonia
ul. Helska 8 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Zakręt do Oksywia 10 Straż Miejska
Placówki oświatowe
ul. Zamenhofa 8 Przedszkole Samorządowe nr 31
ul. Rozewska 33 Szkoła Podstawowa nr 40
ul. Raduńska 21 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3
ul. Wejherowska 55 XIV Liceum Ogólnokształcące
ul. Wejherowska 65 Zespół Placówek Specjalistycznych
ul. Gospodarska 1 Szkoła Podstawowa nr 40 – 2 budynek
ul. Morska 186 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych
ul. Lubawska 7 Przedszkole nr 15

GDYNIA – Cisowa

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Chylońska 191 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Placówki oświatowe
ul. Kcyńska 6 Przedszkole Samorządowe nr 32
ul. Chylońska 227 Szkoła Podstawowa nr 31
ul. Chylońska 237 Przedszkole nr 56

GDYNIA – Dąbrowa

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Paprykowa 12 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
Placówki oświatowe
ul. Jemiołowa 49 Punkt Przedszkolny „Poziomkowo”
ul. Poziomkowa 22 Punkt Przedszkolny „Poziomkowo”
ul. Nagietkowa 73 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3
ul. Oliwkowa 10 Przedszkole „Chatka Przedszkolaka”
ul. Wiczlińska 31 Przedszkole nr 50
ul. Wiczlińska 33 Zespół Wczesnej Edukacji nr 1

GDYNIA – Działki Leśne

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Warszawska 67 Administracja Budynków Komunalnych nr 4
Placówki oświatowe
ul. Tatrzańska 18 Przedszkole Samorządowe nr 4
ul. Tatrzańska 35 Zespół Szkół Jezuitów
ul. Tatrzańska 40 Szkoła Podstawowa nr 26
ul. Witomińska 25/27 Zespół Szkół Specjalnych nr 17
ul. Pomorska 39/41 Gdyńskie Liceum Autorskie
ul. Wolności 22B Liceum Ogólnokształcące nr 2
ul. Wolności 25 Szkoła Podstawowa nr 26

GDYNIA – Grabówek

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe i inne
ul. Kołłątaja 1 Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy
ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 Jednostka Wojskowa
ul. Grabowo 2 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Placówki oświatowe
ul. Beniowskiego 15/17 Studencki Dom Marynarza nr 3
ul. Beniowskiego 20-22 Studencki Dom Marynarza nr 4
ul. Grabowo 12 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 17
ul. Kapitańska 15 Przedszkole nr 8
ul. Kapitańska 37 Gdyńska Szkoła Społeczna
ul. Okrzei 6 Szkoła Podstawowa nr 52
ul. Okrzei 16 Przedszkole Samorządowe nr 36
ul. Morska 77 Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
ul. Morska 81-87 Akademia Morska Wydział Elektryczny, Katedra Automatyki
ul. Pawia 29a Przedszkole „Kubuś i Przyjaciele”

GDYNIA – Kamienna Góra

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Augusta Necla 14 Przedszkole Samorządowe nr 25
ul. Krasickiego 4 Przedszkole Samorządowe nr 52
ul. Słowackiego 53 Szkoła Podstawowa nr 51
ul. Sędzickiego 19 Studencki Dom Marynarza nr 2

GDYNIA – Karwiny

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Korzenna 15 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karwiny”
Placówki oświatowe
ul. Chwaszczyńska 28 Przedszkole Samorządowe nr 6
ul. Tatarczana 4 Przedszkole Samorządowe nr 44
ul. Chwaszczyńska 26 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4
ul. Staffa 10 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2

GDYNIA – Leszczynki

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Kalksztajnów 13 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Stoczniowiec”
Placówki oświatowe
ul. Morska 192 Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Ściegiennego 8 Szkoła Podstawowa nr 29
ul. Sambora 48 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

GDYNIA – Mały Kack

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Sandomierska 3 Przedszkole Samorządowe nr 23
ul. Halicka 8 Szkoła Podstawowa nr 13
ul. Łowicka 41 Amerykańska Szkoła Podstawowa

GDYNIA – Obłuże

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Jantarowa 72 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Posejdon”
Placówki oświatowe
ul. Krawiecka 35 Przedszkole Samorządowe nr 18
ul. Unruga 53 Przedszkole Samorządowe nr 29
ul. Płk. Dąbka 199 a Przedszkole Samorządowe nr 42
ul. Maciejewicza 9 Przedszkole Samorządowe nr 47
ul. Unruga 86 Przedszkole Samorządowe nr 48
ul. Cechowa 22 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Unruga 88 Szkoła Podstawowa nr 39
Pl. Św. Andrzeja 2 Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Sucharskiego 10 Szkoła Podstawowa nr 44
ul. Benisławskiego 24/24a Akademia Morska Studencki Dom Marynarza nr 1
ul. Płk. Dąbka 207 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Płk. Dąbka 277 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1

GDYNIA – Oksywie

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Bosmańska 26 Przedszkole Samorządowe nr 11
ul. Benisławskiego 12 Przedszkole „Tuptusie”
ul. Płk. Dąbka 167 Przedszkole Samorządowe nr 35
ul. Śmidowicza 59 Przedszkole nr 43
ul. Godebskiego 8 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 33
ul. Śmidowicza 49 Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu
ul. Dickmana 14 V Liceum Ogólnokształcące
Inne
ul. Śmidowicza 48 Centralny Zakład Sprzętu Ratowniczego Marynarki Wojennej

GDYNIA – Orłowo

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Miodowa 16 Przedszkole Samorządowe nr 5
ul. Orłowska 39 Zespół Szkół Plastycznych
ul. Orłowska 27/33 Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Orłowska 57 IX Liceum Ogólnokształcące
ul. Wrocławska 52 Zespół Szkół nr 6
Al. Zwycięstwa 194 Zespół Szkół Administracyjno – Ekonomicznych

GDYNIA – Pogórze

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Steyera 2 Przedszkole Samorządowe nr 49
ul. Porębskiego 21 Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5

GDYNIA – Pustki Cisowskie-Demptowo

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Jastrzębia 9 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Placówki oświatowe
ul. Demptowska 42 Przedszkole Samorządowe nr 21
ul. Pusta 9 Przedszkole Samorządowe nr 46
ul. Chabrowa 43 Szkoła Podstawowa nr 16

GDYNIA – Redłowo

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Cylkowskiego 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 34

GDYNIA – Śródmieście

ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin i inne
ul. 10 Lutego 24 Urząd Miasta Gdyni Wydział Środowiska
(parter, pojemnik przy stanowisku Ochrony)
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54 Urząd Miasta Gdyni
Biuro Rady Miasta
ul. 3 Maja 27/31 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
al. Jana Pawła II 1 Akwarium Gdyńskie
al. Jana Pawła II 11 Yacht Klub Polski
ul. Rotterdamska 9 Zarząd Morskiego Portu Gdynia
ul. Wójta Radtkego 1 Szpital Miejski
Placówki oświatowe
ul. Władysława IV 52 Przedszkole Samorządowe nr 51
ul. Władysława IV 56 Przedszkole Samorządowe nr 7
ul. B-pa Dominika 5 Przedszkole Samorządowe nr 9
ul. Jana z Kolna 29 Przedszkole Samorządowe nr 16
ul. Jana z Kolna 5 Szkoła Podstawowa nr 21
ul. Władysława IV 58 X Liceum Ogólnokształcące
ul. Władysława IV 54 Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
ul. Energetyków 13 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
ul. Żeromskiego 26 Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. Żeromskiego 31 Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych
ul. Tetmajera 65 Katolicki Zespół Edukacyjny
al. Piłsudskiego 40 Uniwersytet Gdański

GDYNIA – Wielki Kack

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Chwaszczyńska 26 Przedszkole nr 57
ul. Chwaszczyńska 28 Przedszkole nr 6
ul. Starodworcowa 36 Szkoła Podstawowa nr 20

GDYNIA – Witomino

ADRES NAZWA
Spółdzielnie mieszkaniowe
Witomino – Leśniczówka ul. II MPS 9 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bałtyk” Administracja Osiedla III
Placówki oświatowe
ul. Stawna 4/6 Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Chwarznieńska 136/138 Przedszkole „Mali Samarytanie”
ul. Widna 15 Przedszkole Samorządowe nr 13
ul. Uczniowska 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 35
ul. Narcyzowa 6 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące
ul. Narcyzowa 3 Przedszkole Samorządowe nr 28
ul. Strażacka 15 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa

GDYNIA – Wzgórze Świętego Maksymiliana

ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
ul. Harcerska 4 Przedszkole Samorządowe nr 19
ul. Hallera 9 Szkoła Podstawowa nr 53
ul. Hallera 37 Przedszkole Samorządowe nr 22
ul. Grottgera 19 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Legionów 27 III Liceum Ogólnokształcące
ul. Kopernika 34 VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Bpa. Dominika 13A Szkoła Muzyczna I i II stopnia
Inne
ul. K. Górskiego 8 Hala Sportowo-Widowiskowa
Sopot
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin
ul. Kościuszki 25/27 Urząd Miasta Sopotu
Spółdzielnie mieszkaniowe i inne
ul. Kolberga 9 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Mazowiecka 14 Spółdzielnia Mieszkaniowa 'Kamienny Potok’
ul. 23 Marca 77 C Spółdzielnia Mieszkaniowa 'Przylesie’
ul. Kraszewskiego 31 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Kraszewskiego
ul. Obrońców Westerplatte 16 Miejska Biblioteka Publiczna
Placówki oświatowe
ul. Książąt Pomorskich 16-18 Zespół Szkół nr 1
ul. J.J. Haffnera 55 Zespół Szkół nr 3
ul. J.J. Haffnera 72 Przedszkole Miejskie nr 5
ul. Jana z Kolna 3 Przedszkole nr 8
ul. T. Kościuszki 18/20 Zespół Szkół Handlowych
ul. T. Kościuszki 22/24 Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. T. Kościuszki 31 Przedszkole Miejskie nr 10
ul. Kazimierza Wielkiego 14 Zespół Szkół Specjalnych nr 5
ul. Obrońców Westerplatte 17/1 Przedszkole Lokomotywa
ul. 23-go Marca 88/90 Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy
ul. Armii Krajowej 50/54 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Armii Krajowej 58 Przedszkole nr 1
ul. Armii Krajowej 119/121 UG Wydział Ekonomiczny
Al. Niepodległości 751 II Liceum Ogólnokształcące
Al. Niepodległości 739 A Sopockie Szkoły Autonomiczne
ul. Mickiewicza 49 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Kasprowicza 1 Przedszkole nr 1 – oddział
ul. Obodrzyców 20 Przedszkole Miejskie nr 4
ul. Obodrzyców 3 Przedszkole Montessori „Nasz wspólny świat”
ul. Kolberga 8 Przedszkole nr 12
ul. Księżycowa 3B Sopockie Przedszkole Niepubliczne
ul. Kolberga 15 Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Kolberga 15 Środowiskowe Liceum Ogólnokształcące
ul. Kolejowa 14 Dzienny Ośrodek Adaptacyjny
ul. Wejherowska 1 Zespół Szkół Handlowych
ul. M. Skłodowskiej-Curie 10/12 Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne
ul. 23 Marca 93 Zespół Szkół przy Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym
Gmina Wejherowo
ADRES NAZWA
Placówki oświatowe
Bolszewo, ul. Szkolna 13 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
Bolszewo, ul. Leśna 35 Przedszkole w Bolszewie
Bolszewo, ul. Leśna 35 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie
Gościcino, ul. Wejherowska 22 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego
Gościcino, ul. Fabryczna 5 Przedszkole Samorządowe
Gowino, ul. Wejherowska 60 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. por. Jana Penconka
Góra, ul. Szkolna 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. J. Wejhera
Nowy Dwór Wejherowski, ul. Szkolna 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Alojzego Nagla
Orle, ul. Nadrzeczna 19, Zamostne Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy
Kostkowo, ul. Ks. Galasa 1, Zamostne Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie
Gmina Kosakowo
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin
ul. Żeromskiego 69 Urząd Gminy Kosakowo
ul. Morska 56 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Placówki oświatowe
ul. Pomorska 30, Dębogórze Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębogórzu,
Szkoła Podstawowa w Dębogórzu
ul. Szkolna 16, Mosty Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mostach,
Szkoła Podstawowa w Mostach
ul. Ogrodowa 9, Mosty Przedszkole Poziomkowo
ul. Majakowskiego 1, Pogórze Niepubliczne Przedszkole Fundacji Dpbroczyńca
ul. Szkolna 15, Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
ul. Żeromskiego 11, Kosakowo Szkoła Podstawowa w Kosakowie
Rumia
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin
ul. Sobieskiego 7 Urząd Miasta Rumia
ul. Abrahama 17 Straż Miejska
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Dąbrowskiego 56 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Janowo”
ul. Torowa 1 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Placówki oświatowe
ul. Sienkiewicza 30 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Świętojańska 1 Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
ul. Świętojańska 11 Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Starowiejska 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
ul. Dokerów 5 Iskierka Przedszkole Niepubliczne
ul. Rodziewiczówny 10 Szkoła Podstawowa nr 8
ul. Grunwaldzka 57 Powiatowy Zespół szkół nr 2
ul. Leśna 4 Przedszkole „Pod Topolą”
ul. Pomorska 27 Przedszkole Niepubliczne  „Janowiaczek”
ul. Stoczniowców 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Kościelna 6 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kościelna 8 Przedszkole „Bajka”
ul. Kujawska 8a Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna
ul. Batorego 29 Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Górnicza 19 Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 39A Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo”
Reda
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin i inne
ul. Pucka 9 Urząd Miasta Redy
ul. Gdańska 33 Urząd Miasta Redy
ul. Łąkowa 59a Fabryka Kultury
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Norwida 47 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Reda”
ul. Buczka 16 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla im. M.Buczka
Placówki oświatowe
ul. Brzozowa 1C Niepubliczne Przedszkole „Omnibusek”
ul. Brzozowa 30 Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Łąkowa 27 Przedszkole nr 2
ul. Łąkowa 36 Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Łąkowa 38 Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
ul. Zawadzkiego 12 Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Rekowska 36 Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Gniewowska 4 Przedszkole nr 1
ul. Gniewowska 33 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Norwida 59 Prywatna Szkoła Podstawowa w Redzie
Wejherowo
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin i inne
ul. 12 Marca 195 Urząd Miasta Wejherowo
Oś. Przyjaźni 6 Urząd Gminy Wejherowo
ul. 3 Maja 4 Starostwo Powiatowe
ul. Kaszubska 14 Biblioteka Publiczna
ul. Jagalskiego 10 Szpital
Spółdzielnie mieszkaniowe
ul. Zachodnia 18 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla „Zachodnie”
ul. B.Prusa 16 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla „Kaszubskiego”
ul. Nanicka 18 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla „Chopina”
ul. Hallera 5 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Placówki oświatowe
ul. Klasztorna 9 Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego
ul. Klasztorna 18/1 Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Raj Malucha”
ul. Kalwaryjska 3 Niepubliczna Szkoła Rzemiosła
ul. Derdowskiego 1 Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka
Osiedle 1000-lecia PP 7 Przedszkole Niepubliczne „Przygoda”
ul. Strzelecka 9 Powiatowy Zespół Szkół nr 2
ul. Gdańska 30 Zespół Szkół nr 2
ul. Śmiechowska 36 Szkoła Podstawowa nr 6
Osiedle 1000-lecia PP 15 Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Nanicka 22 Szkoła Podstawowa nr 8
Osiedle Kaszubskie 27 Szkoła Podstawowa nr 11
ul. Sobieskiego 279 Powiatowy Zespół Szkół Kształcenia Specjalnego
ul. Sobieskiego 300 Szkoła Podstawowa
ul. Sobieskiego 320/1 Prywatne Przedszkole „Skrzaty”
ul. Sobieskiego 340 Niepubliczne Przedszkole „Słoneczne Przedszkole”
ul. Sobieskiego 344 Powiatowy Zespół Szkół nr 4
ul. Obrońców Wybrzeża 1 Stowarzyszenie Oświatowe Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Budowlanych 2 Powiatowy Zespół Szkół nr 3
ul. Bukowa 1 Powiatowy Zespół Szkół nr 1
Gmina Szemud
ADRES NAZWA
Urzędy Miast i Gmin
ul. Kartuska 13 Urząd Gminy Szemud
Placówki oświatowe
ul. Kartuska 25 Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie
ul. Szkolna 9 Szkoła Podstawowa w Częstkowie
ul. Wybickiego 38 Szkoła Podstawowa w Bojanie
ul. Wawelska 1a Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II w Bojanie
Dobrzewino-Karczemki ul. Gdańska 23 Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem
ul. Wejherowska 24 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koleczkowie
ul. Szkolna 1 Szkoła Podstawowa wSzemudzie
ul. Szkolna 1 Szkoła Podstawowa w Łebnie
ul. Szkolna 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie
ul. Szkolna 4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Kielnie
ul. Szkolna 5 Szkoła Podstawowa w Jeleńskiej Hucie